אחסון אתרים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
אחסון אתרים

אתרי אינטרנט ודפי אינטרנט הם אחרי הכל אוסף קבצים בדיוק כמו כל הקבצים במחשב שלכם. המחשב שלכם מאחסן את שלל התיקיות והקבצים שאתם אוגרים במהלך השנים ושומר אותם על גבי הדיסק הקשיח. להבדיל מקבצים פרטיים במחשב, קבצים של אתרי אינטרנט צריכים להיות נגישים לעולם כולו על רשת האינטרנט, לכן הם צריכים להיות מאוחסנים במחשב מסויים פתוח לעולם, מחשב זה נקרא שרת ועל גביו מאחוסנים הקבצים של עמודי האינטרנט השונים. 
על מנת שאתר האינטרנט שלכם יהיה נגיש ברשת וגולשים יוכלו להגיע אליו, אתם זקוקים לחברת אחסון שתתן לכם מקום בשרת שלה ורכישת המקום הזה מכונה "חבילת אחסון".

מה כוללת חבילת אחסון אתרים ?

חבילות אחסון אתרים נבדלות זו מזו בכמה פרמטרים שונים. אתר תדמית פשוט של עסק מקומי עם תנועת מבקרים קטנה יהיה זקוק לחבילה שונה מאתר מכירות בינלאומי שנכנסים אליו אלפי גולשים ביום. חשוב מאוד להגדיר את מטרת האתר, צפי מבקרים וצרכים של האתר מהאחסון לפני שבוחרים את החבילה המתאימה.
בחירת נפח האחסון לאתר שלכם היא נגזרת ישירה של סוג התוכן שאתם עתידים לפרסם באתר. במידה ואתם מתכננים לשלב באתר תוכן שרובו יהיה טקסט שיהיה מעוצב באופן פשוט, תהיו זקוקים לנפח קטן באופן יחסי. במקרה שאתם רוצים לשלב תמונות, עיצובים מיוחדים, סרטונים וכמות גדולה של עמודים, זו העת לשקול חבילת אחסון בעלת נפח גדול יותר.

נפח תעבורה

מבחינת הגדרה פשוטה, נפח תעבורה הוא כמות הנתונים שיכולים לעבור מהאתר שלך לגולשים בזמן קצוב. 
נפשט את הרעיון ונדמה את נפח התעבורה לכביש מרכזי עמוס מכוניות שיוצא מהאתר שלכם לתחנת היעד שהיא הגולשים שלכם. ככל שהכביש יהיה רחב וגדול יותר, כך המכוניות יוכלו להגיע בצורה מהירה יותר לתחנת היעד שלהן. במקרה זה, המכוניות הן הנתונים של האתר והכביש הוא נפח התעבורה. כעת ניתן להבין מדוע כאשר בוחרים אחסון אתרים, גודל נפח התעבורה הוא הגורם המרכזי הקובע כמה מהר האתר שלכם ייטען עבור הגולשים.

פרוטוקולים ואבטחה

המשתמש הממוצע אינו מודע לעולם התכנות והפרוטוקולים השונים שהוא הבסיס לכל העולם הדיגיטלי ואתרי האינטרנט בעולם. אתרי האינטרנט בנויים בשפות תכנות, פלטפורמות וממשקים שונים וחשוב מאוד לוודא לפני בחירת האחסון שהשפה או הפלטורפמה שאתם מעוניינים להקים באמצעותה את האתר נתמכת על ידי חברת האחסון בצורה אופטימאלית.
בנוסף, בשנים האחרונות יש עלייה משמעותית במודעות לאבטחת אתרים מקיפה ואפילו גוגל הודיעה שתיתן יתרון לאתרים שמאובטחים בצורה טובה יותר וכוללים פרוטוקולי אבטחה. כיום, כמעט כל האחסונים מציעים תעודת SSL כחלק מחבילת האחסון, פרוטוקול אבטחה חשוב שמגן על האתר שלכם בצורה יעילה ובטוחה. רצוי מאוד לוודא האם אתם זכאים לקבל את תעודת הSSL במסגרת חבילת האחסון או שתדרשו לתשלום נוסף.

דומיין ואימייל

דומיין או בעברית "שם מתחם" הוא הכתובת שבה אתם משתמשים באמצעות הדפדפן על מנת להגיע לאתר מסויים. לדוגמא: www.YourDomainName.co.il

בעת הקלדת כתובת הדומיין או לחיצה עליו באמצעות מנועי חיפוש/לינקים חיצוניים הדומיין ייפנה אתכם לאתר הרלוונטי. עלות רישום דומיין היא שנתית, אך חברות אחסון רבות מציעות דומיין חינם לשנה במסגרת חבילת האחסון. באמצעות הדומיין שלכם, חברות האחסון יכולות להעניק לכם שלל שירותים נלווים שאחד מהם הוא אימייל מקצועי. שירות זה מאפשר לכם להשתמש בדומיין שלכם עבור החלק השני של כתובת האימייל (לדוגמא: [email protected]) למראה מקצועי שנותן תחושת אמינות לעומת חשבונות האימייל הרגילים של Gmail וכו'...

תמיכה

לרבים מאיתנו סעיף התמיכה נראה לא חשוב וכללי מאוד, אך מדובר אולי בחלק החשוב ביותר בבחירת חבילת האחסון שלכם. בעולם השרתים הוירטואליים, נפילת אתר היא דבר שכיח שיכול לקרות בכל שעה ובכל זמן. תמיכה טובה תתן לך את השקט הנפשי והביטחון שגם במקרה שהאתר ייפול או תצוץ כל תקלה אחרת, חברת האחסון תהיה שם בשבילך כדי לעזור לך לפתור את הבעיה. 
אל תזלזלו בנושא התמיכה, ניתן להגיד כמעט בוודאות שתזדקקו לשירות תמיכה במהלך התקופה ואתם ממש לא רוצים לרדוף אחרי צוות תמיכה לא זמין וחסר מקצועיות שלא יכול לתת לכם מענה.

ההבדל בין חברת אחסון איכותית למשווקים של חבילות אחסון

חברת אחסון איכותית שמתמחה בפתרונות אחסון ותמיכה תחזיק בשרתים פרטיים וצוות תמיכה של החברה. רבים מחברות האחסון שמציעות שירותי אחסון שונים במחירים זולים במיוחד הן בסך הכל חברות שיווק שמשווקות את החבילות ולא באמת מחזיקות או מתפעלות את השרתים. לכן, בעת שתצטרכו תמיכה או כל שירות אחר תוכלו לצפות לפחות בחלק מהחברות לעיכובים ובעיות שיכולות לצוץ. חשוב לוודא שאתם מפקידים את האתר שלכם בידי מקצוענים שבאמת מבינים באחסון. 

איך אחסון אתרים טוב יסייע בקידום האתר בגוגל אורגני והבאת יותר לקוחות לעסק ?

המטרה המרכזית של אחסון אתרים הוא לספק תשתית מהירה ואיכותית לאתר שלכם ולאפשר לגולשים שלכם להגיע ולגלוש במהירות באתר. בשנים האחרונות גוגל נותנת דגש הולך וגובר לחווית משתמש ומענישה אתרים איטיים. ככל שהאחסון שלכם יהיה איכותי יותר כך תוכלו להעניק לגולשים שלכם חוויה מהירה ומשופרת והאתר שלכם יקודם בהתאם בגוגל ותוכלו להגיע ליותר לקוחות.

למה לבחור בנו בתור חברת האחסון שלכם ?

אנחנו בחברת פולפאוור מתמחים במתן מענה ופתרונות אחסון מתקדמים ואיכותיים ללקוחות שלנו באמצעות שרתים פרטיים בבעלותנו, שאנחנו מפעילים ומתחזקים במסירות אשר מעניקים אחסון לאתרים רבים שבנינו ללקוחותינו שונים במגוון רחב של אתרים ופרויקטים דיגיטאליים.

צוות התמיכה שלנו מורכב ממקצוענים שממתינים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ותמיכה איכותית וזמינה במידה ותזדקקו לה במהלך תקופת האחסון.

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף אחסון אתרים:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 4  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי