אחד האתגרים המורכבים ביותר כיום לביצוע בהצלחה הוא יצירת תדמית אמינה ומקצועית באינטרנט, ואתגר זה נחשב לנושא רגיש ומורכב במיוחד לעורכי דין. למה? כי כל מהות עבודתו של עורך דין היא שלקוחותיו יסמכו עליו שיצליח לחלץ אותם מתוך התסבוכת שנתקלו בה בחייהם, בין אם מדובר בדיני עבודה, תעבורה, משפחה, פלילים או אחרים - עורך הדין הוא האדם שפונים אליו בעת צרה אמיתית, כשכל האופציות האחרות ירדו מן הפרק.

היום, כשהכל נעשה הרבה יותר נגיש, כל נער צעיר יכול להקים אתר מאפס בפשטות יחסית. בוודאי יצא לכם להיתקל יותר מפעם אחת באתרים רבים שהם נחמדים בסך הכל, אבל אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט שיעשה עבודה טובה באמת, האתר עצמו חייב להיות הרבה יותר טוב מ"נחמד".

 

למה כדאי לעורך דין להשקיע ולבחור בחברת בניית אתרים להקמת אתר?

אתרי אינטרנט שנבנים בידיים לא מקצועיות, יכולים לעשות לעיתים יותר נזק מתועלת לבעל עסק, אך ורק בשל העובדה שהם לא משדרים את התדמית הנכונה לאותו בעל עסק או מקצוע.

תדמית ייצוגית, אמינה ומקצועית ברשת היא ה-א' ב' שצריך להנחות כל בעל מקצוע באשר הוא, אשר מעוניין להרחיב את קהל לקוחותיו, ובייחוד עורכי דין המבינים עד כמה רגיש הנושא הזה עבור קהל היעד שלהם. הלקוחות שלכם מחפשים אתכם באינטרנט. הם מעוניינים להכיר אתכם, לשמוע חוות דעת עליכם מלקוחות אחרים ולהתרשם שאתם אכן מומחים במה שאתם עושים.

לכן, בניית אתרים לעורכי דין זהו לא נושא שיש לעשות בקלילות הדעת ומומלץ (ואף רצוי) לפנות לאנשי מקצוע מומחים בעלי ותק וניסיון רב שידעו להציג תוצאות אמיתיות מהשטח מלקוחות קודמים - הן בתהליכי בניית אתרים ייצוגיים לעורכי דין, והן בתחומי המיתוג, המיצוב, הקידום ושיווק עורכי דין.

 

דוגמאות לאתרי עורכי דין