בניית אתרים לעורכי דין

מומחים בבניית אתרים ושיווק דיגיטלי לעורכי דין מאז 2005!

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
בניית אתרים לעורכי דין

אחד האתגרים המורכבים ביותר כיום לביצוע בהצלחה הוא יצירת תדמית אמינה ומקצועית באינטרנט, ואתגר זה נחשב לנושא רגיש ומורכב במיוחד לעורכי דין. למה? כי כל מהות עבודתו של עורך דין היא שלקוחותיו יסמכו עליו שיצליח לחלץ אותם מתוך התסבוכת שנתקלו בה בחייהם, בין אם מדובר בדיני עבודה, תעבורה, משפחה, פלילים או אחרים - עורך הדין הוא האדם שפונים אליו בעת צרה אמיתית, כשכל האופציות האחרות ירדו מן הפרק.

היום, כשהכל נעשה הרבה יותר נגיש, כל נער צעיר יכול להקים אתר מאפס בפשטות יחסית. בוודאי יצא לכם להיתקל יותר מפעם אחת באתרים רבים שהם נחמדים בסך הכל, אבל אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט שיעשה עבודה טובה באמת, האתר עצמו חייב להיות הרבה יותר טוב מ"נחמד".

למה כדאי לעורך דין להשקיע ולבחור בחברת בניית אתרים להקמת אתר?

אתרי אינטרנט שנבנים בידיים לא מקצועיות, יכולים לעשות לעיתים יותר נזק מתועלת לבעל עסק, אך ורק בשל העובדה שהם לא משדרים את התדמית הנכונה לאותו בעל עסק או מקצוע.

תדמית ייצוגית, אמינה ומקצועית ברשת היא ה-א' ב' שצריך להנחות כל בעל מקצוע באשר הוא, אשר מעוניין להרחיב את קהל לקוחותיו, ובייחוד עורכי דין המבינים עד כמה רגיש הנושא הזה עבור קהל היעד שלהם. הלקוחות שלכם מחפשים אתכם באינטרנט. הם מעוניינים להכיר אתכם, לשמוע חוות דעת עליכם מלקוחות אחרים ולהתרשם שאתם אכן מומחים במה שאתם עושים.

לכן, בניית אתרים לעורכי דין זהו לא נושא שיש לעשות בקלילות הדעת ומומלץ (ואף רצוי) לפנות לאנשי מקצוע מומחים בעלי ותק וניסיון רב שידעו להציג תוצאות אמיתיות מהשטח מלקוחות קודמים - הן בתהליכי בניית אתרים ייצוגיים לעורכי דין, והן בתחומי המיתוג, המיצוב, הקידום ושיווק עורכי דין.

דוגמאות לאתרי עורכי דין

חדש באוויר
טל שחר, צרפתי ושות'

טל שחר, צרפתי ושות'

אפיון, עיצוב UI/UX ופיתוח אתר למשרד עורכי דין ונוטריון טל שחר, צרפתי ושות'
חדש באוויר
עו"ד אורלי סונה

עו"ד אורלי סונה

אפיון, עיצוב ובניית אתר לעורכת הדין אורלי סונה.
משרד עורכי הדין קינן, חיים ושות‘

משרד עורכי הדין קינן, חיים ושות‘

עיצוב UI/UX, פיתוח וקידום אתר האינטרנט של המשרד קינן, חיים ושות‘, משרד בוטיק בתחום המקרקעין.
קלינברגר ג'ריס ושות' משרד עורכי דין

קלינברגר ג'ריס ושות' משרד עורכי דין

עיצוב ופיתוח אתר אינטרנט למשרד עורכי דין קלינברגר ג'ריס ושות'
לירן נצח ושות' משרד עו"ד

לירן נצח ושות' משרד עו"ד

גביה משפטית ומשפט מסחרי
הלפגוט - אדרי משרד עורכי דין

הלפגוט - אדרי משרד עורכי דין

עורכי דין דיני עבודה
ENF

ENF

בניית אתר תדמית בינלאומי למשרד עורכי הדין אלי, נדלר, פריידין
עו"ד משה בן בסט

עו"ד משה בן בסט

אסתי עוקב

אסתי עוקב

Law Shalev

Law Shalev

משרד עורכי דין מימוני, שלוש ושות'

משרד עורכי דין מימוני, שלוש ושות'

Orna-Law

Orna-Law

עו"ד שלום בר

עו"ד שלום בר

משרד עורכי דין שלום בר דיני עבודה
חדש באוויר
עו"ד מאיה עמרם

עו"ד מאיה עמרם

עיצוב UX/UI ופיתוח אתר מדהים לעורכת הדין מאיה עמרם

אנחנו חברת פולפאוורקידום בניית אתרים ושיווק דיגיטלי 360°, שעובדת בכל הכוח במטרה לבנות אתרי אינטרנט מתקדמים טכנולוגית ומרשימים עיצובית, שירשימו לא רק את הלקוחות שלנו, אלא גם את לקוחותיהם! אנחנו מבינים את הדרישות, הנהלים והסטנדרטים בהם נדרשים לעמוד עורכי דין בעצמם בכל הנוגע למיתוג ושיווק, ומהדרישות והסטנדרטים שנדרשים מאתריהם בפרט.

תמונת חוויה המתארת בניית אתרים לעורכי דין - אתרי אינטרנט ברמה גבוהה לתדמית מקצועית ואמינה

אתר אינטרנט הוא כבר ממזמן לא עוד וי ש"צריך לסמן שעשית", לא עוד דרך להגיד שאתה חלק מהעולם החדש כשהשם שלך מתנוסס על עמוד רנדומלי כלשהו ברחבי הרשת. עם כל הכבוד, בימינו, זו כבר ממזמן לא הדרך להרשים לקוחות ומתעניינים פוטנציאליים – כי את השם שלך הם יכולים למצוא גם בפייסבוק.

מהם היתרונות של בניית אתר לעורכי דין על ידי מקצוענים?

  • אתר מקצועי שבנוי כמו שצריך הוא כלי שיווקי מדהים לעסק שלך.
  • אתר המנוהל בצורה מקצועית יאפשר חשיפה לקהל היעד המדויק לך.
  • באתר תוכל לשלוט באופן מלא על התדמית שאתה מעוניין להציג לעולם שבחוץ.
  • אתר יקנה לך תקשורת ישירה מול לקוחותיך הקיימים והפוטנציאליים.
  • אתר שינוהל על ידי מקצוענים יעלה את מחזור ההכנסות שלך בהתאם.

 

אז איך זה קורה בדיוק? בכמה דרכים שנפרט כאן בקצרה:
 

חשיפה באמצעות קידום אורגני בגוגל

אתר שתוכנן נכון מהבסיס על ידי חברת בניית אתרים של מקצוענים אמיתיים, יאפשר לך להגיע רחוק בתוצאות הקידום בגוגל. כמה רחוק? רחוק עד המקומות הראשונים (ומבלי לשלם על כך לגוגל)!

כולם כבר יודעים שהמקום הראשון שאליו אנשים פונים כשהם מחפשים שירותים זה גוגל. גוגל ממזמן הבינה את הפרנציפ ודורשת תשלום עבור האפשרות להופיע בעמוד הראשון בחיפושי הלקוחות שלכם, ואנשים – אנשים משקיעים כספים רבים כדי להיות שם. אממה, גוגל תיקח כסף עבור כל הקלקה על גבי הפרסומת שלכם, ובכך מייצרת לעצמה את הרווח ואת התלות שלכם בתור עורכי דין ובעלי עסקים בשירותיה.

מתוך הצורך לא להיות תלוי בשיטת הקידום הממומנת של גוגל, נולד תחום הקידום האורגני - קידום בצורה טבעית. מדובר בתחום לא פשוט, במיוחד בתחום תחרותי כמו תחום המשפט ועריכת דין, שדורש מומחיות, יצירתיות, דיוק ועבודה רבה לאורך זמן, אך מדובר בהשקעה שמשתלמת לטווח הארוך – אתרים שהצליחו להתברג במקומות הראשונים בגוגל באופן אורגני מייצרים באופן טבעי תדמית אמינה יותר. אנשים נוטים לסמוך עליהם יותר, ומכאן יוצא בפועל, משאירים יותר פניות.

תמונת חוויה לקידום אתרים אורגני ובניית אתרים לעורכי דין

לא כל חברת בניית אתרים תדע לייצר אתר שיעמוד בסטנדרטים של הקידום האורגני בגוגל, ולכן חשוב לבחור חברה שמתמחה גם בנושא הזה. אם אתר מקצועי לעורך דין עצמאי או אתר למשרד עורכי דין שיקודם באופן טבעי בגוגל זה משהו שאתה מחפשצור איתנו קשר עוד היום.

ייעול התקשורת מול הלקוחות

בעידן העכשווי ישנה חשיבות עצומה לתקשורת זמינה, קלה ונוחה עם הלקוחות שלכם. זה אולי יישמע לכם ברור מאליו, אבל מסתבר שלהרבה משרדי עורכי דין אין נוכחות ברשת האינטרנט וקשה מאוד למצוא מספר טלפון או כתובת דוא”ל.

באמצעות אתר אינטרנט, תוכלו להיות נגישים הרבה יותר ללקוחות שלכם, הקיימים והפוטנציאליים. הן ברמת טופס צור קשר לפניות באתר שלכם, והן ברמת כתיבת מאמרים ותוכן שיאפשרו ללקוחותיכם להתרשם עוד מעד כמה אתם מומחים בתחום. ובכלל זה ידוע - ככל שתייצרו חווית משתמש טובה יותר באתר שלכם, כך נאמנות לקוחותיכם תגדל.

במידה ויצירת תכנים שיווקיים נשמעת לכם כמו משימה קשה, חברת בניית אתרים מקצועית תדע לייצר עבורכם תכנים מקצועיים ברמה חודשית שתאפשר לכם לעלות גבוה יותר במיקומים בגוגל, ותחזק את התדמית שלכם מול לקוחותיכם בכלל.

יצירת תדמית מיתוגית מרשימה, מקצועית ומבדלת

למיתוג מדויק ונכון לעורכי דין יש חשיבות עצומה כיצד הלקוחות שלכם יתפסו אתכם ויזכרו אתכם. בין אם מדובר בעורך דין מתחיל ובין אם מדובר בעורך דין בעל ניסיון וותק, כדאי לכם לשקול ברצינות את נושא ההשקעה במיתוג העצמי או במיתוג המשרד שלכם, כך שיתאים לתחום העיסוק שלכם במדויק, לא ישאיר מקום לשאלות ויביא אליכם את הלקוחות הפוטנציאליים המדויקים ביותר אליכם.

מעבר לכך, תדמית מיתוגית ויזואלית איכותית תעשה רושם לא פעוט בפגישות עם הפונים אליכם לייעוץ כשתגישו לידם ניירת מקצועית, וכשמדובר בבניית אתר, עקביות היא מילת המפתח. עקביות במיתוג גם באתר עצמו תהיה לחותמת התדמיתית שלכם בעיני לקוחותיכם ותקנה לכם, עורכי הדין, תחושת אמינות, רצינות ומקצועיות.

אדם נוגע באייקון טכנולוגי של מאזניים - חוויה של טכנולוגיה ובניית אתרים לעורכי דין

זה נכון, ישנם בחוץ מעצבים גרפים מוכשרים ביותר שיידעו לייצר עבורכם לוגו מקסים, אבל מיתוג מקצועי הוא הרבה יותר מזה. מיתוג הוא השפה שאותה ייזכרו כשידברו עליכם, מיתוג הוא הערכים שלכם שחשוב לקדם באופן עקבי. חברת בניית אתרים ומיתוג מקצועי תדע לעשות את כל זה מבלי לפגום בעקביות המיתוג, במעבר בין הדפוס לבין עולם האונליין.
 

כבר בוער בכם לראות את האתר שלכם מוקם לתחייה? בואו נפגש! לפגישת אפיון והיכרות ללא התחייבות, צרו איתנו קשר עוד היום - 03-6499-997

שאלות ותשובות בנושא בניית אתרים לעורכי דין

כמה עולה בניית אתר לעורך דין?

המחירים לבניית אתר תדמית למשרד עורכי דין מתחילים מ 5,500 ₪ ועולים לפי המון פרמטרים כגון: מיתוג, כמות תבניות, כמות עמודים להזנה, סרטונים, כמה שפות ועוד... אנחנו בנינו כבר עשרות רבות של אתרי עורכי דין בכל סדרי הגודל. היכנסו להתרשם מתיק העבודות ולקבלת הצעת מחיר.

כמה זמן לוקח לבנות אתר לעורך דין?

תלוי בסוג האתר ובהיקף הפרויקט. בגדול, בין שבועיים לחודשיים לרוב האתרים. היכנסו להתרשם מתיק העבודות אתרי עורכי דין ולקבלת הצעת מחיר.

מה השלבים לבניית אתר למשרד עורכי דין?

1: אפיון 2: עיצוב 3. פיתוח 4.בדיקות 5.עליה לאוויר 6.בדיקות נוספות 7. תחילת שיווק דיגיטלי. שלב האפיון חשוב מכולם, כאן נאפיין במדויק מה מטרת האתר, מבנה האתר, הסגנון העיצובי ועוד...

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף בניית אתרים לעורכי דין:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 47  ממוצע: 4.9
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי