בניית אינדקסים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
 • שתף בפייסבוק
 • שתף בוואטסאפ
 • שתף בלינקאדין
 • דברו איתנו: 03-6499997
 • כתבו לנו
בניית אינדקסים

אנחנו באינטרנט פולפאוור מתמחים באפיון, מיתוג, עיצוב, פיתוח ושיווק של אתרי אינדקסים ייחודיים ומתקדמים לפי כל הסטנדרטים הכי מתקדמים הקיימים כיום, הן מבחינה עיצובית מיתוגית והן מבחינה טכנולוגית.

מהו בעצם אינדקס?

ההיסטוריה של אתרי אינדקס כרוכה בהיסטוריה של רשת האינטרנט עצמה ומדובר למעשה באתרים הראשונים שניסו לארגן את כל המידע והאתרים השונים באינטרנט באופן נוח וידידותי למשתמש. זאת בזמנים בהם מנועי החיפוש רק התחילו בעצם במלאכת האינדוקס האוטומטי של כל דפי האינטרנט בעזרת רובוטים של מנועי חיפוש. האינדקס הפשוט ביותר הוא למעשה רשימה של קישורים רלוונטיים של אתרים לתחום מסוים, אתרים שנבחרו באופן ידני (קטגוריות, א"ב, קישורים חדשים וכו'). אתרי אינדקסים כיום כבר אתרים מתוחכמים יותר המוקדשים לרוב לנישה ספציפית.

אתרי אינדקסים חדשים

כאמור, כיום, אינדקסים בעיקר מאנדקסים בתוכם אתרים של נישה ספציפית, כמו למשל:

 • אינדקס לימודים - עם מבחר מכללות ואוניברסיטאות
 • אינדקס עיצוב - עם מבחר אדריכלים, מעצבי פנים, בעלי מקצוע וכו'.
 • אינדקס עורכי דין - עם מבחר עורכי דין לדיני עבודה, עורכי דין נזיקין ועוד...
 • אינדקס הריון ולידה - עם מבחר דולות, מיילדות, חנויות למוצרי תינוקות ועוד...
 • אינדקס עסקים - עם מבחר עסקים לתחום ספציפי כגון נגרים, גננים...
 • ועוד אינדקסים בכל תחום אפשרי קיים ממש ...

בכל אתר אינדקס ניתן לחפש לפי קטגוריות, תתי קטגוריות, איזורים בארץ, טקסט חופשי... ולקבלת תוצאות חיפוש בהתאם לחיפוש המבוקש. המטרה המרכזית של אינדקס מקצועי ומוצלח הוא לגרום לגולש למצוא את מבוקשו במהירות האפשרית ולהניע אותו לפעולה של יצירת קשר עם בעלי העסקים בתוצאות חיפוש האינדקס ובכך לייצר לידים/פניות לבעלי העסקים ולייצר רווחים מעמלות או כל מודל עסקי אחר של תשלום לפי ליד או לי חשיפות או לפי מנוי חודשי.

באינדקסים מודרניים ישנם לרוב טיפים ומידע כללי אודות הנישה בה עוסק האינדקס. כמו כן, הרשימות באינדקסים האלו מדורגות על ידי הגולשים עצמם, כך שאם למשל אחד הגולשים מבקש למצוא אינסטלטור הקרוב למקום מגוריו, הוא יכול לקבל רשימה ממוינת לפי דירוג של הגולשים ולצפות בתגובות שגולשים אחרים כתבו על חווית השירות אותם הם קיבלו. מסיבה זו, בניית אינדקסים מודרניים היא משימה מורכבת יחסית מבחינה טכנית, ושלא כמו בעבר, אי אפשר להתבסס רק על יצירת עמודים סטאטיים ועדכון שלהם מדי מספר חודשים...
בנוסף לזאת, מכיוון שנפח המידע אותו האינדקסים השונים צריכים להכיל הוא הרבה יותר גדול מיכולת המיון והקטלוג של עורך או אפילו צוות עורכים, מוכשר ככל שיהיה, מרבית האינדקסים מאפשרים לגולשים להוסיף רשומות חדשות אל האינדקס תחת מגבלות מסוימות. יש אף אינדקסים שהמודל הכלכלי שלהם מתבסס על הבלטה של עסקים מקודמים תמורת תשלום למקומות בולטים יותר ברשימות.

למה לבחור בפולפאוור לפרויקט פיתוח האינדקס שלכם ?

כפי שאפשר להבין, בניית אינדקסים היא משימה מורכבת למדי הדורשת תכנון קפדני, אפיון של האתר והתאמה מלאה של האתר לחזון החברה. יש לנו ב Internet FullPower רקורד מוכח בבניית אינדקסים מובילים ובכלל זאת אינדקס הלימודים  gostudy.co.il, אינדקס האתרים omm.co.il בו עוברים לא פחות מ - 8000 גולשים ביום ואינדקס העיצוב הידוע "בניין ודיור".

הניסיון הנ"ל מאפשר לנו לבנות אינדקסים בעלי ערך אמיתי לגולש המותאמים למנועי חיפוש ומנצלים כלים מתוחכמים ורלוונטיים כגון התממשקות לרשתות חברתיות וניהול שטחי פרסום פנימיים בתוך האינדקס עצמו, כל זאת באמצעות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום. כמו כן, בקרת האיכות הבלתי מתפשרת שלנו מבטיחה לכם ליווי של מנהל פרויקטים צמוד שיוביל אתכם להצלחה.

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף בניית אינדקסים:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 2  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי