בניית אתרים לאמנים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
בניית אתרים לאמנים

מצאתם את המוזה המיוחדת שלכם, הצלחתם להעביר את המסר שאתם חושבים עליו כבר שבועות אם לא חודשים ושנים, אבל אם הטלפון עדיין לא מצלצל והיומן עוד לא התמלא מעצמו – ככל הנראה שעדיין לא בניתם לעצמם אתר שייצג את עצמכם כראוי.

כיום בעידן בו הכול נודד לתוך המסך הקטן ואפילו הקטנטן (זה שנכנס לתוך הכיס), כאשר יותר ויותר שירותים מאי פעם מגיעים בלחיצת כפתור ולאחר שהלקוח כבר נחשף לכמה היבטים חשובים ומאפיינים בנותן השירות – גם אמנים, כאנשי רוח שמתרגמים תחושות ורעיונות לתוך מיצג, מבצעים את המעבר המתבקש ומקימים לעצמם אתרים שמייצגים את עצמם והפרויקטים שלהם.

עדיין אין לכם אתר? לא מבינים כל כך איך זה נראה בפועל? במאמר הקרוב נרחיב ונסביר על בניית אתרים לאמנים.

 

למה אמן צריך אתר?

אף על פי כי הרוח והטכנולוגיה הם לא שילוב טבעי או כזה שקל לראות במבט ראשון, כיום גם אומנות ותרבות התרגלנו כחברה לצרוך דרך המסך. ככה זה כשהודעה על קיום הופעות, מכירת הכרטיסים להם, הניווט אל ההיכל עצמו וגם הצגת הכרטיס בכניסה מתבצעים כמעט באופן בלעדי דרך הטלפון הנייד.

בהתאם, אומנים חדשים או כאלה שמבקשים לפרוץ את תקרת הזכוכית נדרשים לבצע הסתגלות כאשר תיקי עבודות או הישגים בעבר מתועדים ומועלים לאתרי אינטרנט שמוקמים להם הן עבור מעריצים וקהל פוטנציאלי והן כדי להרשים קולגות או גורמים בתעשייה עצמה. 

בנוסף, כשלוקחים בחשבון את האופן שבו אמנים רבים פורצים לתודעה היום, דרך אפלקציות שונות שמאפשרות להם לחשוף את עבודתם או דרך רשתות חברתיות – אמצעים שכולם חיים ונושמים דרך הטלפון הנייד, רק מתבקש להוסיף קישור שיכווין את כל אותם עשרות אלפי צופים לעבר מקום שבו תוכלו להעביר את המסר שלכם בצורה נקייה ואישית יותר, כזו שבה אתם למעשה מתכננים בעצמכם.

 

הכניסו את האמת שלכם לתוך האתר שלכם

בניית אתר לאמנים מאפשרת להם להכניס זווית מאוד אישית ומקצועית לתוך המסך עצמו, כשבאתר אפשר לכלול המון אינפורמציה ומסרים שקשה להעביר בתעשייה תחרותית כמו תעשיית האמנות. כלומר, דרך האתר שלכם – זה שיעוצב בהתאם לאופי שלכם ולנוכח ההיבטים שאתם תרצו להדגיש, כאשר באתר עצמו ניתן להכניס מגוון אלמנטים אומנותיים או אישיים שיאפשרו לכם להתקרב משמעותית לקהל שלכם, ולחשוף בפניהם היבטים או הזדמנויות להכיר אתכם באופן אחר.

 

לחסוך בעלויות פרסום ולהגדיל הכנסות 

כמו כן, גם אמן שכבר ביסס לעצמו קהל יעד וכבר מחזיק במוניטין מסוים יכול להנות מיתרונות במסגרת מהלך כמו בניית אתר לאמנים, כאשר במקום לפנות לגורמים חיצוניים למען קבלת במה לעבודותיו, הוא יכול פשוט להציגם בעצמו ולאפשר רכישה ישירה של מוצרים ו/או שירותים שהוא מעניק מבלי לכלול בכך מתווך או גורם נוסף שנוגס בהצלחה.

לכן, בניית אתר לאמנים היא למעשה כלי שמשחרר אותם הן מהוצאות פרסום שהפכו פשוט ללא הכרחיות, והן מאפשר להם לקבל נתח גדול יותר מההכנסות שמתקבלות דרך האתר עצמו, כהזדמנות שלא הייתה קיימת בעבר וכזו שכיום אמנים רבים מאמצים ביתר שאת.

 

הקהל המודרני לא מכיר דרך אחרת 

בנוסף לכך, היום כבר לא ניתן לוותר על אתר כאמצעי פרסום בעיקר בגלל שהקהל המודרני צמח התחנך והתרגל להיחשף לאמנות דרך אתרים ואפליקציות, כאשר גם אלו שהולכים ובוחנים גלריות לעומק או מגיעים לכל אותם ערבי במה פתוחה כדי לקבל רושם בעצמם נחשפים אליהם ומגבשים דעה אודותם בעיקר לאור בחינה מוקדמת של אתרם של האמנים מבעוד מועד.

 

אתר לעסק בונים רק עם חברה מקצועית 

מנגד, לא כל אתר שמוקם לאמן הוא ערובה לכך שהאתר יממש את יעודו ויאפשר לאמן לכבוש הרים ופסגות בעודו מרחיב את עדת המעריצים והעוקבים שלו, כאשר רבים האתרים שהוקמו בצורה לוקה בחסר ומבלי להבין לעומק את הצרכים והמאפיינים של האמן עצמו.

לכן, לפני שתבחרו בגורם שיבנה לכם אתר שאיתו תצעדו קדימה, תקפידו לבחור רק בחברה שהוכיחה לכם שהיא יודעת להקים אתרים לאנשי רוח עם מאפיינים כמו שלכם, כמו גם לקדם אותו אחר כך עבור קהל היעד שאתם מחפשים.

 

אתר אמן הוא חובה על כל אמן באשר הוא

במציאות הנוכחית בה לכל עסק או איש מקצוע יש נוכחות קיימת ברשתות החברתיות, חשוב לתמוך ולהעמיק את האחיזה הדיגיטלית באמצעות בניית אתר שיאפשר לקהל היעד הפוטנציאלי להיחשף עוד לשירותים או המוצרים שלכם, ולהנגיש את ההגעה והפנייה אליכם, כמו גם החשיפה לפרויקטים שונים.

לכן, בניית אתר לאמנים היא צעד ראשון בדרך ליצירת אותה נוכחות, אך גם ראשון במעלה שכן במידה והוא ייבנה בצורה נכונה הוא יכול לאפשר לאמן לייעל משמעותית את ההתנהלות השוטפת שלו, כמו גם לייצר הכנסה נוספת אותה יוכל להקדיש לפרויקטים האמנותיים שלו. 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף בניית אתרים לאמנים:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 54  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי