בניית אתרים לחברות גדולות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
בניית אתרים לחברות גדולות

כל חברה גדולה בכל עולם תוכן שהוא – החל מנותנות שירותים ועד לכדי חברות המספקות מוצרים קבועים, ביצעה בעברה הרחוק או הקרוב מהלך שאפשר לה לצמוח לממדים הנוכחיים שלה, כאלה שממצבים אותה כשחקן מרכזי בתעשייה שלה ושמאפשרות לה לבצע מהלכים נוספים להתרחב ולהשפיע.

מנגד, בהתחשב באותה רוח יצירתית ומלאת תעוזה שמאפיינת חברות שכאלו בעיקר בראשית דרכן, מפתיע לראות עד כמה לוקה בחסר הידע של אנשי מפתח בחברות שכאלו בנוגע לתהליכים שיווקיים שנכונים ואף הכרחיים במציאות הצרכנית של היום, כאשר חברות גדולות עלולות ולמעשה מפסידות את מקומן לשחקנים קטנים יותר שפשוט פועלים בזירה קטנה שאולי שמעתם עליה – האינטרנט.

אותה זירה היא לא רק המשמעותית ביותר בעולמנו כיום, אלא גם כזאת שבעתיד הלא רחוק מי שלא יחזיק בנוכחות בה יהיה משול למעשה לגורם שלא קיים, כאשר לכן במאמר הקרוב נרחיב בעיקר על בניית אתרים לחברות גדולות ולמה מדובר בצעד כל כך חשוב עבורן.

 

מה הכוונה בבניית אתר?

קודם כל כאשר אנו באים להגדיר מונח כמו בניית אתר, חשוב להבהיר שמדובר למעשה ביצירת נוכחות דיגיטלית לאותה חברה אשר נועדה להרחיב עוד יותר את עומק העשייה שלהם ובאופן שיאפשר להם לכבוש פסגות חדשות או להכיר לקוחות פוטנציאליים שטרם נחשפו אליה. 

כמו כן, לעתים רבות לחברות גדולות קיים אתר, אך לעתים רבות עוד יותר מדובר באתר לא מעודכן או כזה שנפתח בראשית הדרך של עולם קידום האתרים ושטרם ביצע את ההסתגלות ההכרחית למציאות הנוכחית של ימינו. 

בנוסף, משנבנה אתר ולמעשה ניתן כעת למצוא את כתובת החברה באינטרנט, חלק בלתי נפרד מן המלאכה הוא לקדם ולדאוג שהאתר הנ''ל יהיה ממוקם באזור רלוונטי וכזה שיאפשר לחברה עצמה לחשוף את עצמה ואת עשייתה למספר לקוחות גבוה ככל האפשר.

או במילים אחרות, אפשר להסתכל על בניית אתר לחברות כהקמת חנות חדשה לאותה חברה, אך כזו שפועלת בעולם שלא רק הולך וגדל, אלא גם כזה שמחזיק ביחס השקעה – תשואה גבוה במיוחד ושאפילו מאפשר לכם לחסוך עלויות. איך? שמחים ששאלתם. 

 

 

חדש באוויר
אישורי. אישורי משכנתאות

אישורי. אישורי משכנתאות

אישורי ייעוץ משכנתא דיגיטלי. ייעוץ משכנתא דיגיטלי נגיש, מהיר ומשתלם!
פורטל Ymassage

פורטל Ymassage

פורטל המטפלים הגדול בישראל
אתר בהצלחה

אתר בהצלחה

Prologic

Prologic

עיצוב ובניית אתר | קידום אורגני
הקול היהודי

הקול היהודי

עיצוב UI/UX ופיתוח פורטל מתקדם לקול היהודי
מתאכלסים

מתאכלסים

מרכז הביטוח לעסקים

מרכז הביטוח לעסקים

אתר לסוכנות ביטוח המתמחה בביטוח לעסקים ואחריות מקצועית
מערכת פורטלים. אינדקס

מערכת פורטלים. אינדקס

עיצוב ופיתוח מערכת פורטלים, אשר מנהלת מספר רב של פורטלים ואינדקס עסקים במערכת אחת מתקדמת.
BigSteps

BigSteps

איך בניית אתר לחברות גדולות מאפשר להן לחסוך הוצאות ולהגדיל הכנסות?

לחברות גדול יש מוניטין ונוכחות שצריך לרוב לתחזק.

זאת גם בדיוק הסיבה שכאשר בונים לחברה אתר אינטרנטי שמייצג אותה כדרך קבע, כמו גם נותן מענה לכל מי שרק מחפש אותה ברחבי האינטרנט, ניתן למעשה להקטין את עלות התחזוקה בהיבט הפרסומי שלה, כאשר מנגד לעליית החשיפה לא נלווית עלייה במחיר.

כלומר, בניגוד לאמצעי פרסום ישנים כמו פרסום טלוויזיוני או פרסום בעיתונות, כאלו שכדי להגדיל את נפח החשיפה שלהם או משך הפרסום עליכם להמשיך לשלם עוד ולהגדיל את ההוצאה, כאשר אתם בוחרים בבניית אתר כל אדם שיחפש אתכם ו/או מונח הקשור לתוכן בו אתם עוסקים יגיע אליכם מרצונו החופשי, כאשר אין עלייה בעלות האתר כתוצאה מעלייה בכמות הכניסות אליו, כמו גם כי התחזוקה של אתר היא זולה פי עשרות מונים מהאלטרנטיבה הקיימת.

 

תנו ללקוחות שלכם להגיע אליכם

בנוסף, כחברה גדולה שמחזיקה במוניטין נרחב וכזה שרוב הצרכנים באותו שוק ככל הנראה מכירים ו/או שמעו עליו לפני ממכר או קולגה, באמצעות אתר ניתן לא רק לייבא לקוחות אלא גם לנסוך בהם תחושת אמינות ומקצועיות שמתורגמת באופן ישיר לעסקאות נוחות יותר.

כלומר, בין אם מדובר בכלי להביא לקוחות פוטנציאלים לכדי שיחת התייעצות או לקבל את פרטיהם למען התקשרויות עתידיות ובין אם בהפעלת מוקד דרך האתר שבאתר עצמו מקיים את העסקאות, הקמת האתר מאפשרת לחברה גדולה כקטנה להגדיל את רוחב העשייה שלה ולהחזיר דרך האתר את העלויות שלו שבעתיים.

 

היום האינטרנט היא הזירה העיקרית לעסקים 

כמו כן, תרבות הצריכה השתנתה דרמטית בשנים האחרונות כאשר התחדד והתייעל דרמטית האופן בו נרכשים מוצרים, כאשר כיום אין דבר שלא ניתן להשיג בלחיצת כפתור ומהבית, כאשר לאור זאת צרכנים מצפים (והמציאות לא מאכזבת) למצוא את כל השירותים והמוצרים שהם מחפשים באמצעים ווירטואליים – קרי דרך אתר.

בנוסף לכך, חברה שתשכיל להבין וליישם את העקרון הנ''ל תוכל למעשה לרתום לזכותה מכפיל כוח על פני המתחרים שלה, כזה שבזירות או מישורים אחרים יכול להיות קשה משמעותית לרתום ולעשות בו שימוש.

לכן, בניית אתר לחברה גדולה הוא בגדר חובה עבור כל חברה שמבקשת להתעדכן למציאות הנוכחית ו/או להגדיל את דריסת הרגל שלה ולכבוש פסגות חדשות בשוק בו היא פועלת. 

 

לסיכום

בניית אתרים לחברות גדולות היא התאמה הכרחית למציאות הצרכנית!

כמו שבטח קראתם כבר בין השורות, כיום חשוב עד כדי הכרחי לכל חברה להחזיק באתר או נוכחות דיגיטלית שתאפשר לה להרחיב את עשייתה ולתת מענה לצרכנים שלה, כמו גם למתחרים שלה – בזירה שהולכת וגדלה ככל שהזמן חולף.

בנוסף, הדרך האידיאלית והאלמנטרית ביותר לבצע זאת היא להקים לאותה חברה אתר אינטרנטי שיאפשר לה לייצג את שירותיה בכבוד, כמו גם לקנות את אמונם וליבם של הלקוחות שהיא עד כה עבדה משמעותית קשה יותר כדי להרשים. 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף בניית אתרים לחברות גדולות:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 2  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי