בניית אתרים למסעדות

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
בניית אתרים למסעדות

לענף המסעדנות בישראל יש מוניטין קשוח ומעט פסימי אפילו, כאשר ישנם אף כאלה שטוענים שמדובר בענף המורכב והקשה ביותר בישראל. הסיבות לכך הן רבות, כאשר ניתן לאפיין את יוקר המחייה, זה שמורכב מעצם היותה של ישראל מדינת אי שאינה מייבאת ביתר שאת סחורות משכניה, כמו גם נטל מיסוי כבד, משכורות גבוהות ואף כשרות – כאשר כל אלו לא עוזרים בדיוק לבעל המסעדה הפשוט להרים את הראש מעל המים.

אבל אל תדאגו, לא הטרחנו אתכם עד כאן כדי לזרוע מלח על הפצעים, אלא דווקא להושיט יד – בגלל שיש פתרון ייחודי שרבות מהמסעדות בישראל כבר הפנימו להטמיע בתוכן, כזה שבזכותו ניתן להתגבר על כל הקשיים האלו, להקטין עלויות ולהגדיל הכנסות, איך? – באמצעות בניית אתר למסעדה שלכם.

 

מה הכוונה בניית אתרים למסעדות?

בהמשך לכך, הכוונה בבניית אתר למסעדה היא בעצם הקמת חנות וירטואלית או נוכחות רלוונטית באינטרנט, אם תרצו – מעין מסעדה ווירטואלית שקיימת בכל מכשיר אינטרנטי באשר הוא, וכזה שבאמצעות אתר ניתן לייבא אינספור לקוחות חדשים אליכם, כאלה שבכלל לא ידעו שאתם קיימים לפני כן, או שלא היו מודעים לאיכות והשירותים שלכם.

הקמת האתר מתבצעת באופן שלוקח בחשבון מרכיבים מסוימים במסעדה עצמה, מרכיבים כמו מיקום וקהל יעד, אשר באמצעות יד מקצועית ניתן לרתום אותם כך שגוגל (כמנוע החיפוש שבו עושה שימוש 96% מאוכלוסיית ישראל) תכווין לקוחות שנמצאים בקרבת מקום או שיש להם נטייה לבחירה באוכל ו/או מסעדות שדומות אליכם – היישר למסעדה שלכם! בניית אתר מספקת "קרקע" לפתרונות שיווק אשר מטרתם לייצר מכירות, לידים, חשיפה ועוד. שיטות שיווק ופרסום כגון: קידום אתרים SEO, קידום ממומן במנועי חיפוש ועוד...

 

כך תוכלו לשווק את עצמכם בצורה קלה נוחה ויעילה יותר!

בנוסף לכך, כשלקוח נכנס מיוזמתו לאתר של המסעדה שלכם (בהנחה והאחרון באמת בנוי לתלפיות), מתאפשר לכם להציג בפניו את כל מעלותיכם וההיבטים הייחודיים לכם, כשנלווית להצגה אמינות גבוהה יותר בשל העובדה שהלקוחות נכנסו מיוזמתם, כמו גם כי גוגל לרוב הוא זה שבחר להציג להם אתכם כאפשרות.

כמו כן, בניית אתר למסעדות מאפשרת להן להוריד מעצמן עול שיווקי שלא הוכיח את עצמו במיוחד בעת האחרונה. הכוונה לכך היא שאם פעם היינו רגילים לראות מגוון בני נוער מחלקים פלאיירים של אותן מסעדות או דואגים למלא את תיבות הדואר ברחובות עם תפריטים חדשים – היום כמעט ואין אדם שמקבל החלטה איפה לאכול בהתבסס על אותן שיטות שיווק עתיקות.

או במילים אחרות בזכות האתר המסעדה שלכם תוכל להגיע ליותר אנשים ומבלי לתלות יחס ישר בין כמות האנשים שנחשפו אליה להוצאה עצמה שהקמת אותו ערוץ פרסום עלתה, בגלל שהאתר לא גובה מכם עלות רחבה יותר בהתאם לכמות האנשים שנכנסו אליו, כמו גם כי תחזוקת אתר היא ככלום וכאפס לעומת שיווק בכלים אחרים ומסורתיים יותר. בשוק המסעדות החזקת אתר היא קריטית והכרחית!

 

מהי החשיבות של אתר אינטרנט איכותי?

כשלוקחים בחשבון את מאפייני ענף המסעדנות, כענף בו התחרות צפופה במיוחד עד כדי כך שנדמה שכל שבוע החברים שלכם מספרים לכם על מסעדה חדשה שקמה מעבר לפינה, מסעדות שלא יעמדו בקצב ויחדשו את עצמן והשירותים שהן מעניקות ללקוחות שלהן צפויות להישכח מאחור.

כלומר, שינויים בהרגלי הצריכה של החברה בעת האחרונה הפכו את עצם הנוכחות הדיגיטלית של כל מסעדה (או נותן שירות בכלל) למוצר חובה שלקוחות התרגלו לבחון אותו לפני שהם מקבלים החלטה היכן לאכול ו/או מאיפה להזמין. 

לכן, אם למסעדה שלכם לא יהיה אתר שמייצג אותה ואת שירותיה, סביר מאוד להניח שלקוחות יבחרו באופציות אחרות ומסעדות שכבר בחרו לבצע את האדפטציה המתבקשת, שינוי והסתגלות שאינם תאורטיים או צפויים להתרחש – אלא כבר קורים לנגד עינינו במיוחד בשנים האחרונות, כשהמגמה רק צפויה להתחזק. למסעדה שלכם עדיין אין אתר? האתר מקרטע ולא מעודכן?

 

צרו קשר עימנו בהקדם!

כמו שבטח שמתם לב, גם אם המסעדה שלכם היא הטובה ביותר בתחומה, בלי שיווק נכון והנגשה ללקוחות פוטנציאליים יהיה לה קשה עד כדי בלתי אפשרי למלא את הפוטנציאל שלה עד תום ולסחוט כל טיפה מהלימון – פספוס שעלול להקשות על ניהול שוטף שלה ולפעמים אף לאיים על קיומה.

בנוסף, מספיקה בחינה קצרה של מצב השוק כיום כדי להבין שלא מדובר עוד בנבואות זעם או השערות, אלא עובדה קיימת שנובעת מכך שלמרבית המסעדות היום קיים אתר וכזה שמתגמל אותן בהתאם בעודו מייעל את כלל ההתנהלות שלהן בשגרה.

לכן, אם למסעדה שלכם עדיין אין אתר כזה, פנו אלינו עוד היום כחברה המתמחה בבניית אתרים למסעדות, וכזו שתוכל לייצר עבורכם את אותה מסעדה ווירטואלית, כזו שתשאיר אתכם עם טעם של עוד. 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף בניית אתרים למסעדות:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 74  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי