בניית עמודי נחיתה

אפיון, עיצוב, פיתוח ושיווק עמודי נחיתה מנצחים שיהפכו למכונות לידים לעסק שלכם

 • שתף בפייסבוק
 • שתף בוואטסאפ
 • שתף בלינקאדין
 • דברו איתנו: 03-6499997
 • כתבו לנו
בניית עמודי נחיתה

מידע מקיף על שירותי בניית עמודי נחיתה לקמפיינים

בניית עמודי נחיתה מוצלחים היא מלאכת מחשבת של ממש ואפילו ההבדל הקטן ביותר כמו הזזת כפתור עשרה סנטימטרים לכאן או לכאן או שינוי הצבע שלו יכולים לגרום להבדל של עשרות אחוזים בשיעורי ההיענות של הגולשים. בסופו של יום, הדבר מתורגם למכירות והמרות שהם הלחם והחמאה של כל עסק הפעיל כיום ברשת. לפיכך, כאשר בוחרים חברה לבניית עמודי נחיתה, אין מקום לפשרות, ויש לבחור בטובה ביותר, כזו שיכולה לחשוב באופן יצירתי גם מחוץ לקופסה ולא רק ליצור עמודי נחיתה סטנדרטיים "לפי הספר". כל זאת כמובן בשילוב של קמפיין מודעות ממוקד ובחירה במילות המפתח המתאימות ביותר.

בניית עמוד נחיתה - הניסיון עושה את ההבדל

אנחנו מתמחים בעיצוב ופיתוח עמודי נחיתה מתקדמים ומרשימים בעלי הנעה לפעולה חזקה שמובילה ליחסי המרה גבוהים לקבלת לידים. בין לקוחותינו אפשר למצוא את החברות והגופים המובילים במשק כגון איילון פיננסים, אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, תיכון תל אביב, טבע בר ועוד...

כל עמוד נחיתה זוכה לטיפול ייחודי תוך כדי שמירה מוחלטת על ערכי המותג והחזות הוויזואלית המאפיינת אותו, ובכלל זאת שילוב הצבעים הייחודי, הבלטת הלוגו, שיתופי פעולה עם מותגים אחרים, תווי איכות או תו תקן ועוד...
במילים אחרות, אצלנו אין שני עמודים הנראים זהים אחד לשני. אחרי הכול, בניית עמוד נחיתה היא לא עניין של העתק הדבק אלא יצירת בידול וייחודיות.

הסטודיו ואנשי התוכן שלנו הינם לימודי ניסיון ויודעים כיצד לשדר את המסר השיווקי בצורה האפקטיבית ביותר, אך עם זאת, עדיין לשמור על מראה אלגנטי של העמוד עצמו ובמיוחד לשלב קריאה לפעולה בעזרת טופס נוח ומזמין. כמו כן, ניתן לשלב בעמודי הנחיתה עמודי תוכן נוספים כשכבה נוספת (Overlay) או בתוך תפריטים נגללים, ובכך להפוך את דף הנחיתה למיני אתר של ממש אשר יכול להתלוות אל האתר הרגיל מבלי הצורך לשנות את התוכן הקיים בו.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

מלבד המקצועיות הטכנית, אנו מלווים כל אחד מלקוחותינו לכל אורך התהליך, בין אם מדובר בעסק פרטי המעוניין לחזק את הנוכחות שלו ברשת ובין אם מדובר במשרד פרסום גדול המעוניין להשקיע בקמפיין רחב היקף עבור אחד מלקחותיו. אנחנו מתאימים את עצמנו ללקוח ולא ההיפך ובמהלך התהליך אנחנו עוברים עימו על כל השלבים הקריטיים : החל מעיצוב הסקיצה הראשונית, דרך בחירת המסר השיווקי הקולע ביותר ועד לטאצ'ים האחרונים עד לקבלת עמוד נחיתה מושלם מוכן לעלייה לאוויר.

מבחר עמודי נחיתה שלנו

 1. עמוד נחיתה לקמפיין Port-Tlv
  https://lp.port-tlv.co.il/
   
 2. עמוד נחיתה לחברת אדירים ביטחון
  https://www.adirim.co/lp/security/
   
 3. עמוד נחיתה לחברת ביקיור לייזר 
  https://lp.bcurelaser.co.il/
   
 4. עמוד נחיתה לדא קוצ'ינה מטבחים
  https://www.dacucina-kitchens.com/lp/lp1/
   
 5. עמוד נחיתה למכירת סדנת אאוטבריין טאבולה מקצועית:
  https://www.web-innovation.co.il/lp/taboola-outbrain/
   
 6. עמוד נחיתה למכירת שירותי מיתוג עסקי פרימיום:
  http://lp.rubicon-creo.com/
   
 7. עמוד נחיתה לחברת נאייקס:
  https://www.nayax.co.il/lp-2-4/
   
 8. עמוד נחיתה לאלי בראל - ראיית חשבון וייעוץ מס
  https://www.ebarel.co.il/lp1/
   
 9. עמוד נחיתה לעורך דין דיני עבודה, עו"ד רותם שכטר
  https://www.schachter-law.co.il/
   
 10. ועוד רבים...

 

שתף בניית עמודי נחיתה:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 2  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי