פרסום בפייסבוק (Facebook Ads)

כל מה שרציתם לדעת על כל אפשרויות הפרסום בפייסבוק.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
פרסום בפייסבוק (Facebook Ads)

בשנים האחרונות מיצבה את עצמה פייסבוק כאחד האתרים הפופולאריים ביותר ברשת ובהתאם לזאת הפכה לערוץ שיווק ופרסום שאי אפשר יותר להתעלם ממנו, ממש כפי שגוגל שינתה את עולם הפרסום ברשת בעשור הראשון של המילניום הנוכחי...
יחד עם זאת, לפייסבוק יש חוקי משחק משלה אותם כדאי להכיר לפני שיוצאים לדרך, ובכלל זאת ניהול עמודים עסקיים ופרסום ממומן אשר הנם תלויים זה בזה ולעיתים קרובות לא ניתן להפרידם.

בניית עמוד עסקי מנצח

בניית עמוד עסקי מנצח הוא השלב הראשון בכל קמפיין מוצלח של פרסום בפייסבוק ולמרות שניתן לעשות זאת ללא עלות, כדאי להפקיד את המלאכה בידיה של חברה מקצועית המתמחה ברשתות חברתיות כמו Internet FullPower על מנת שזו תעצב את העמוד בצורה אסתטית ותשתמש בכל התכונות שפייסבוק מציעה כמו הוספה של תמונת שער, גלריית תמונות, מידע ועוד.

חלק לא פחות חשוב הוא ניהול העמוד עצמו ויצירת ערך של ממש לגולשים שבאים לבקר בו. הדבר יכול להיעשות על ידי העלאת כתבות בלעדיות מאתר האינטרנט או מאתרי וידאו, ארגון תחרות בין הגולשים לבין עצמם (בחירת שם למוצר, צילום עם מוצרי החברה וכו') או אפילו יצירת כרזות עם מסרים שיווקים מתחכמים (ממים).
כמו כן, כיום ניתן לראות לא רק כמה גולשים ראו כל אחד מן הפוסטים, אלא גם כמה מהם שיתפו אותו עם חברים נוספים או הגיבו עליו. אלו הם מדדים חשובים מאוד שניתוח מוצלח שלהם יכול לשמש על מנת להגדיל את העניין בעמוד ועל ידי כך גם את מספר הלייקים הכולל.

פרסום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק היא צורה נוספת של פרסום בפייסבוק שבאמצעותה אפשר ליצור מודעות שיפנו אל עמוד פייסבוק מסוים לצורך הגדלת מספר הלייקים או אתר אינטרנט חיצוני. היתרון של צורת פרסום זו לעומת פרסום קלאסי בגוגל היא שניתן לפלח את קהל היעד בצורה מדויקת ביותר: החל מאזור המגורים שלו ועד לחתכים דמוגרפים כגון גיל, סטטוס זוגי ואפילו תחומי עניין או מאפיינים (לדוגמה, כל הגברים שגולש ממכשיר טלפון חכם בגילאי 30-35). וממש כמו בגוגל, לכל מסע פרסום אפשר להגדיר לוח זמנים ותקציב יומי. זהו בעצם היתרון שיש על פייסבוק על פני גוגל, גוגל עושים הכל כיום בשביל גם להיות בעלי אינפורמציה כגון, גיל, מין, ארץ לידה, סטטוס משפחתי...

למה בעצם לבחור בנו, אינטרנט פולפאוור, לניהול הקמפיין פרסום שלכם בפייסבוק ?

אנחנו באינטרנט פולפאוור זיהינו את מגמת העלייה בתחום פרסום בפייסבוק ונכנסנו לתחום כבר בשנת 2011 ומאז מנהלים קמפיינים ממוקדים בהצלחה ללקוחות מרוצים. אנחנו מסוגלים לשלב עבודת קריאטיב באיכות גבוהה יחד עם מצוינות טכנולוגית חסרת פשרות ובכך להתמודד עם האתגרים המודרניים הלא פשוטים שהרשתות החברתיות המשתנות ללא הרף מציגות בפנינו.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף פרסום בפייסבוק (Facebook Ads):
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 4  ממוצע: 4.7
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי