קידום אורגני לאתרי מכירות (E-commerce)

פולפאוור מקפיצה לכם כמות הרכישות באתר

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
קידום אורגני לאתרי מכירות (E-commerce)

אתרי מסחר אלקטרוני הפכו בשנים האחרונות לשכיחות כמו חנויות ברחובות פופולארים או במרכזי קניות מפוארים בעולם.  
רכישה בחנויות אונליין הפכה לתרבות של ממש בקרב קהלים גדולים אודות לאתרי האי-קומרס הגדולים והפופולאריים ברשת וביניהם: אמזון, אי-ביי, אלי-אקספרס, אסוס ועוד.
אתרי מסחר אלקטרוני זוכים כיום להצלחה כה גדולה, עד כדי כך שחנויות פיזיות ברחבי העולם וגם בישראל נאלצות להסגר, ובמקומן לפתוח חנות אונליין. או לסירוגין אתרי מכירות ההולכים יד ביד עם החנויות במרחב הפיזי, ומעניקות חוויה משלימה. כמו כן, תאגידי ענק הבינו שאם הם לא יהיו נוכחים ברשת אז הם יפסידו נתח שוק משמעותי לטובת המתחרים שלהם שהשכילו להבין זאת מראש.


מה סוד הקסם של חנויות אונליין? 

  1. הנאה מצד מנהל העסק - לא נתעלם מהעובדה כי חנויות אונליין נוחות יותר גם לבעלי העסקים. תחזוקה הכלכלי של חנות אונליין לא יקרה כמו החנות במרחב הפיזי.
  2. ההנאה מצד הגולשים - חווית הרכישה קלה וכייפית, ניתן לרכוש מהחנות הוירטואלית מכל מקום בארץ ואפילו בעולם, נוסף לכך חנויות אונליין יציעו לנו אינספור מוצרים ופריטים חדשנים במחירים אטרקטיביים. אז מה הפלא שכולם רוצים לבנות חנות כזאת לעצמם ?!


קידום אורגני לחנות אונליין איך מתחילים? 

קידום חנות מסחר אלקטרוני ברשת היא משימה מורכבת שצריך עבורה סבלנות ועבודה יסודית וקפדנית מצידכם. בקידום חנויות אונליין מדובר בדרך כלל באתרי סחר גדולים שיכולים להכיל מאות וגם אלפי עמודים ומוצרים בשונה מתהליך קידום אתרים עבור אתר תדמית או בלוג. גם כאן עם עבודה והתמדה לאורך זמן אפשר להגיע לתוצאות מכובדות. קידום חנויות ברשת צריכים להתנהל בצורה מובנת ומסודרת.
יש להזין תוכן הקשור לנושא כמו בכל אתר, והכי חשוב - תמונות, תמונות, תמונות ושוב תמונות ! יש להכניס מתחת לכל תמונה תוכן, לדוגמא : תיאור התמונה. 
באתרי סחר גדולים חשוב להתמש באמצעי זהירות ואבטחת אתרים נגד פריצת האקרים או פריצה לכרטיסי אשראי.
צוות המקדמים בפולפאוור ישמח לתת לכם את כל הסיוע הדרוש, על מנת שתוכלו להגדיל משמעותית את נתח השוק שלכם בעזרת חנות אונליין.

 

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף קידום אורגני לאתרי מכירות (E-commerce):
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 7  ממוצע: 4.2
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי