כל עולם ה SEO - Search Engines Optimization מה הכוונה קידום אתרי אינטרנט בגוגל ? קידום אתרי אינטרנט בגוגל (Seo =  Search Engines Optimisation) הינו תחום שתפס תאוצה שלא תיאמן בשנים האחרונות.
ישנם 2 איזורים בהם אתרכם יכול להופיע בתוצאות חיפוש של גוגל למילה מסוימת, באיזור "קישורים ממומנים" ו/או באיזור "תוצאות אורגניות".
קישורים ממומנים מופיעים בעמודה השמאלית ולפעמים בחלק העליון של העמוד, אלה אתרים שמפרסמים ב "גוגל אדוורדס" (Google Adwords) בשיטת ppc (PayPerClick) לפי תקציב חודשי/יומי מוגדר כאשר המחיר לכל הקלקה ינוע בין 20 אג' למספר שקלים(יכול גם להגיע לעשרות שקלים להקלקה), תלוי בתחרות ובתקציב שיש על אותה מילה. עם כל הכבוד שיש לנו לפרסום בגוגל, אנחנו כאן מדברים על לרצות להופיע ב"תוצאות האורגניות" של תוצאת החיפוש של גוגל, שם ה Action האמיתי נמצא, כאן גוגל מחליט איזה אתר יופיע במקום ראשון או שביעי או בעמוד השני ואולי אפילו גרוע מזה (שלא נדע). עכשיו מגיעה שאלת המיליון דולר, איך גוגל מחליט לשים אתר במיקום גבוה ולפי איזה פרמטרים ?! אז זה "אופטימיזציה וקידום אתרים", היכולת להביא מילות חיפוש רלונטיות לאתר למיקום הכי גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל (ומנועי חיפוש נוספים כמו Walla, Msn Live... שם הרבה יותר קל לקדם אתרים כי שם לא מעסיקים את המתמטיקאים הכי גדולים העולם, הם בגוגל והם לא רוצים לעזוב ;)

למה צריך קידום אתרים בכלל ?

מעל ל 90% מהגולשים משתמשים במנוע החיפוש Google בכדי למצוא את מבוקשם במהירות המירבית באינטרנט, פחות מ5% ממשיכים לעמוד השני של תוצאות החיפוש לכן חברה שרוצה לקבל טראפיק מאסיבי ופאסיבי לאתר חייבת להופיע בעמוד הראשון לפחות בעמוד תוצאת חיפוש בגוגל למילות החיפוש של החברה ותמיד לשאוף למקום הראשון עם הזמן. התחרות גדולה לכל חברה לכן מי שרוצה לשרוד צריך לפעול ומהר. אז כולם רוצים להיות ראשונים בגוגל למילות החיפוש הכי רלונטיות לחברה, אבל ראשון בגוגל יכול להיות רק אחד אז אם עוד לא התחלתם לקדם את אתרכם אף פעם לא מאוחר אבל כדאי שתזדרזו.
קידום אתרים הנעשה על ידי איש מקצוע יכול להזניק את האתר אל ראש תוצאות החיפוש. קבלו עוד נקודה חשובה למחשבה: קידום אתרים שנעשה בידיים בלתי מקצועיות יכול לגרום לאתר נזק בלתי הפיך וקידום אתר מקצועי יכול להביא חברה לנוח על כתפי ענקים.

 אז איך עושים את זה ?

ישנם מספר מישורים עיקריים להצלחתו של פרויקט קידום אתר בגוגל:

  1. תוכן, תוכן, תוכן מאונדקס היטב באתר וכתוב בצורה ידידותית למנועי חיפוש.
  2. קוד האתר צריך להיות נקי וקריא לרובוטים של מנועי החיפוש, צריך להכין לרובוטים הללו את קוד האתר על מגש זהב ולא להשאיר להם מקום לשאלות ולהתלבטויות דבר שעלול להביא לאינדוקס מוטעה ולא אופטימאלי של דפי האתר.
  3. קישוריות, קישוריות פנים-פנים, קישוריות פנים חוץ וקישוריות חוץ-פנים ואיזון ביניהם.
  4. ועוד מאות פרמטרים שצריכים להילקח בחשבון לקידום אתר בגוגל וביניהם, מטה טגס(Title, Description, Keywords...) וכותרות מוגדרות (H1,H2,H3...) לכל עמודי האתר, ותק הדומיין, מבנה עץ מפת האתר, שיווק האתר במנועי חיפוש ואינדקסים מובילים ורלונטיים ועוד רבים וטובים.

למה אנחנו ?

עכשיו שאנו יודעים שאנחנו רוצים להופיע במיקומים גבוהים בגוגל, אנחנו ב "אינטרנט פולפאוור" משלבים בין בניית אתר מקצועי בסטנדרטים גבוהים וקידום האתר באופן אופטימלי בגוגל, מדובר בשילוב המנצח להצלחתו של פרויקט באינטרנט, נקודה.
לקוחותינו מעידים שקידום אתרם הביא לגידול של עשרות אף מאות אחוזים בטראפיק האתר ומכאן כמובן לגידול משמעותי במכירות. אנחנו מזהירים מראש שחשוב להיות מוכנים להצלחה ע"י הכנת מערך אירגוני מתאים לפני הצלחה.