פורטל הקול היהודי

עיצוב UI/UX ופיתוח פורטל מתקדם לקול היהודי

עיצוב ופיתוח אתר הבית לעמותת הקול היהודי, הקול היהודי הוא כלי תקשורת יהודי-עצמאי וערכי, ללא מטרות רווח. המטרה שלנו היא להביא לכם תקשורת אמינה ואיכותית, כזו, שתיצור קשר וחיבור בין יהודים.

הפרויקט כלל אפיון UI/UX ריספונסיבי לפורטל חדשות בהתאמה אישית, עם עיצוב כ 15 תבניות ייחוסיות לאיזורים שונים בפורטל ופיתוח ממשק ניהול לפי כל דרישות הלקוח המהווה כיום משמק ניהול לפורטל ענק שמעלה כ 15 אייטמים ביום עם מעל ל 5000 גולשים יוניקים ביום.

שתף פורטל הקול היהודי:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 5  ממוצע: 3

למה פולפאוור?

שירות

שירות

שירות לפני הכל! בכל אמצעי התקשורת הקיימים, בטלפון, במייל, בנייד של מנהל הלקוח וכמובן בפגישות פרונטליות אצלינו או אצל הלקוח

מחירים

מחירים

עם כל הכבוד לסטנדרטים הגבוהים ולוותק שלנו, ידוע לנו שגם מחיר הוא פקטור בקבלת החלטת. לכן אנחנו תמיד קשובים

המלצות

המלצות

הדירוג 5/5 שלנו בגוגל ו 5/5 בביקורות פייסבוק שלנו אומרים הכל. עובדים קשה בשביל שביעות רצון הלקוחות שלנו, לכן גם מפרגנים בהתאם :)

ניסיון

ניסיון

מאז 2005, הרמנו לאוויר מאות פרויקטים למאות לקוחות מרוצים. הניסיון שהצטבר למנהלים ולצוות בכלל שווים זהב ובאים לידי ביטוי בכל פרויקט ופרויקט.

סטנדרטים

סטנדרטים

דואגים מאז ומתמיד לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר! בין אם בסטנדרטים של הפיתוח והטכנולוגיות ובין אם בסטנדרטים של כל אפיקי השיווק הדיגיטלי.

360°

360°

פתרון מקיף 360° לכל עולמות הדיגיטל. בניית אתרים, פיתוח פורטלים, קידום אתרים, שיווק בגוגל וברשתות החברתיות... והכל עם שירות ללא פשרות.

+ 0
אתרים
+ 0
לקוחות
+K 0
כוסות קפה
+ 0
עובדים
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי