קבוצת חג'ג' - לבחור את הבית שלך

אפיון, עיצוב UI/UX ופיתוח אתר נדל"ן קטלוגי פרימיום לקבוצת חג'ג'

אפיון, עיצוב UI/UX ופיתוח אתר הבית לחברת קבוצת חג'ג'. החברה הוקמה בשנת 2003 על ידי האחים יצחק ועידו חג'ג', הינה חברת נדל"ן שהפכה לחברה בורסאית בשנת 2010, המתמחה בייזום, ניהול ושיווק פרויקטים.

הפרויקט כלל אפיון כל תבניות האתר עם הצגת פרזנטציה מדהימה לסמנכ"ל שיווק החברה עד לקבלת עיצוב אהוב ומאושר לפיתוח. פיתוח האתר בשיא קדמת הטכנולוגיה והחוויית משתמש, כולל הזנת כל תכני האתר עם כל התמונות והפרויקטים של החברה, ב 2 שפות, עברית ואנגלית.

אנחנו גם מנהלים פרויקט של ניהול מוניטין ברשת לטהר מהתוצאות האורגניות של גוגל תוצאות לא ראויות להופיע שם.

שתף קבוצת חג'ג' - לבחור את הבית שלך:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 22  ממוצע: 4

למה פולפאוור?

שירות

שירות

שירות לפני הכל! בכל אמצעי התקשורת הקיימים, בטלפון, במייל, בנייד של מנהל הלקוח וכמובן בפגישות פרונטליות אצלינו או אצל הלקוח

מחירים

מחירים

עם כל הכבוד לסטנדרטים הגבוהים ולוותק שלנו, ידוע לנו שגם מחיר הוא פקטור בקבלת החלטת. לכן אנחנו תמיד קשובים

המלצות

המלצות

הדירוג 5/5 שלנו בגוגל ו 5/5 בביקורות פייסבוק שלנו אומרים הכל. עובדים קשה בשביל שביעות רצון הלקוחות שלנו, לכן גם מפרגנים בהתאם :)

ניסיון

ניסיון

מאז 2005, הרמנו לאוויר מאות פרויקטים למאות לקוחות מרוצים. הניסיון שהצטבר למנהלים ולצוות בכלל שווים זהב ובאים לידי ביטוי בכל פרויקט ופרויקט.

סטנדרטים

סטנדרטים

דואגים מאז ומתמיד לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר! בין אם בסטנדרטים של הפיתוח והטכנולוגיות ובין אם בסטנדרטים של כל אפיקי השיווק הדיגיטלי.

360°

360°

פתרון מקיף 360° לכל עולמות הדיגיטל. בניית אתרים, פיתוח פורטלים, קידום אתרים, שיווק בגוגל וברשתות החברתיות... והכל עם שירות ללא פשרות.

+ 0
אתרים
+ 0
לקוחות
+K 0
כוסות קפה
+ 0
עובדים
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי