משאלות - מעצבים חלומות

עיצוב ובניית אתר מכירות בהתאמה אישית

עיצוב ופיתוח אתר מכירות (סחר אלקטרוני) לחברת משאלות מיטל בע"מ.

משאלות הינה רשת חנויות בגדי מעצבים ומתנות לבית, למעלה מעשר שנים ולה שני סניפים - בפתח תקווה ובראש העין. החברה דוגלת ביופי, איכות ונוחות לכל אישה, שם תוכלו לצאת עם לוק מלא - מהנעליים ועד לגופייה.

הפרויקט כלל איפיון מדויק לאתר סחר מתקדם ובהתאמה אישית לפי כל דרישות הלקוח, עיצוב ופיתוח אתר בשיא קדמת הטכנולוגיה והחוויית משתמש עם הכנה מושלמת לקידום בגוגל, בפייסבוק ובכל זירות הדיגיטל.

שתף משאלות - מעצבים חלומות:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 8  ממוצע: 3.7

למה פולפאוור?

שירות

שירות

שירות לפני הכל! בכל אמצעי התקשורת הקיימים, בטלפון, במייל, בנייד של מנהל הלקוח וכמובן בפגישות פרונטליות אצלינו או אצל הלקוח

מחירים

מחירים

עם כל הכבוד לסטנדרטים הגבוהים ולוותק שלנו, ידוע לנו שגם מחיר הוא פקטור בקבלת החלטת. לכן אנחנו תמיד קשובים

המלצות

המלצות

הדירוג 5/5 שלנו בגוגל ו 5/5 בביקורות פייסבוק שלנו אומרים הכל. עובדים קשה בשביל שביעות רצון הלקוחות שלנו, לכן גם מפרגנים בהתאם :)

ניסיון

ניסיון

מאז 2005, הרמנו לאוויר מאות פרויקטים למאות לקוחות מרוצים. הניסיון שהצטבר למנהלים ולצוות בכלל שווים זהב ובאים לידי ביטוי בכל פרויקט ופרויקט.

סטנדרטים

סטנדרטים

דואגים מאז ומתמיד לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר! בין אם בסטנדרטים של הפיתוח והטכנולוגיות ובין אם בסטנדרטים של כל אפיקי השיווק הדיגיטלי.

360°

360°

פתרון מקיף 360° לכל עולמות הדיגיטל. בניית אתרים, פיתוח פורטלים, קידום אתרים, שיווק בגוגל וברשתות החברתיות... והכל עם שירות ללא פשרות.

+ 0
אתרים
+ 0
לקוחות
+K 0
כוסות קפה
+ 0
עובדים
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי