בניית אתרי קטלוג

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו

מהו אתר קטלוג?

אתר אינטרנט קטלוגי הינו בעצם אתר אשר מציג את מוצרי החברה בצורה מסודרת וחווייתית, לפי קטגוריות ותתי קטגוריות, ולעיתים גם עם אפשרויות סינון תצוגת מצורים. זאת בנוסף להיותו אתר תדמיתי המציג את פרטי החברה ושירותיה.
ניתן להציג באתר מוצרים גם ללא מחירים, להבדיל מאשר באתר סחר בו ניתן לרכוש את המוצרים באתר לכן חובה לציין מחירים.

באתר קטלוג, בניגוד לאתר סחר רגיל, לא מתבצעת סליקה ישירה וניתן רק להתרשם ממגוון המוצרים של העסק. החלוקה לרוב תהיה על פי קטגוריה, תת-קטגוריה ומוצר, כאשר בדף המוצר יוכל הגולש להיחשף לכל האינפורמציה אודותיו: שם המוצר, תמונות, מידות, תיאור, מפרט טכני ועוד. הניווט בין דפי המוצרים הוא קל וידידותי למשתמש, כך שבשלושה קליקים יכול הגולש להגיע לכל מוצר באתר.

באתר קטלוגי, חשוב ביותר לתת אפשרות חיפוש מתקדמת וידידותית, חיפוש שיעזור לגולש למצוא כל מוצר לפי כל מילת חיפוש או מק"ט שיקליד. 

לאיזה סוגי עסקים אתר קטלוג יכול להתאים?

סוג זה של אתרים מומלץ עבור עסקים שתמחור המוצרים/השירותים שלהם מושפעים מגורמים כגון התאמות אישיות ו/או כמות הפריטים בהזמנה, למשל: חנויות תכשיטים, מפעלים, בתי דפוס ועוד.

כמו כן, ישנם עסקים רבים שעדיין אינם מוכנים לוגיסטית להתחיל למכור בחנות מקוונת אך בכל זאת רוצים ליהנות מפניות רבות יותר דרך האתר. גם עבורם, אתר קטלוג הוא הפתרון הנכון.

תהליך בניית אתר קטלוג

בניית אתר קטלוגי מצריך השקעה בהכרת העסק והמוצרים/שירותים שהוא מציע עד לפרטים הקטנים ביותר, בהתאם לדרישות בעל העסק: האם האתר יוצג במספר שפות, מהו היקף עבודת הזנת התכנים, האם תידרש עבודת קופירייטינג ועוד דרישות ייחודיות רבות אחרות.

לכן, אצלנו בחברת פולפאוור נבצע תהליך יסודי ומסודר בעת בניית האתר שלכם:

  1. ראשית נערוך אפיון ומחקר מקדים, על מנת להגדיר מהם הצרכים המדויקים של הפרויקט.
  2. לאחר מכן נמשיך בעיצוב ממשק המשתמש ופיתוח האתר באופן המותאם לקידום אורגני.
  3. לבסוף, נערוך בדיקות מקיפות לפני השקת האתר, עם אחריות מלאה על כל עמוד וכל פיקסל, כי חשוב לנו שתיהנו מאתר מקצועי ואיכותי בסטנדרט גבוה ומחיר הוגן.

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף בניית אתרי קטלוג:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 21  ממוצע: 4.0
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי